Футболистите на Ямбол1915 продължават победния си ход в първенството на югоизточната Трета аматьорска футболна група.Тимът на Краси Мечев тресна  и  претенциозния созопол като домакин с 3:0 като не даде никакви шансове на противника.Двубоят  не беше лек.Созопол играеше с мисълта за  здрава защита ,като използва и на няколко пъти шансове за контри, с които обаче ямболската защита се справи безпроблемно.Ямбол1915 игра търпеливо,лразумно и  чакаше своите шансове.  През първото полувреме ,най-добрият на терена-Принджев,бе повален в наказателно поле при извеждащ пас и сам реализира дузпата за 1:0.През второто полувреме  гостите опитаха да се активизират ,но бяха укротени набързо с две хубави попадения на Патрик Попов и Петър Принджем. Ямбол продължава победния си ход,продължава и да убеждава ,че е  отбор с ресурс и характер.Трябва непременно да се отбележи ,че футболисти и спортно-техническо ръководство на отбора бяха роздравени преди мача от кмета на Ямбол валентин Ревански и неговия заместник Енчо Керязов ,като с това се показа още веднъж позитивното отношение към спорта на общинската управа.