Поредна силна продукция на Ямбол1915. При изиграването на отложения шампионатен мач срещу „Розова долина “ от Казанлък момчетата на Краси Мечев отново показаха безспорен ресурс и успяха  да обърнат мача от 0:1 до 2:1 ,като със спечелените три точки те си осигуриха място в челната тройка на класирането.Двубоят срещу коравия тим на розите започна равностойно.Гостите  вложиха много усилия  в подреждането на гъвкав защитен вал и успяваха доста време да затрудняват ямболския състав  в организицарането на атаки  към противниковата врата.В същото време залагаха и на всяка възможност за бърза контраатака.Стигнаха и до гол след   колективна грешка на ямболски футболисти.През второто полувреме Ямбол1915 наложи   п ълно  превъзходство на терена,силно включване от скамейката на Мирослав Христов,който увенча  добрата си игра с хубав гол  и доведе резултата до 1:1,а само десетина минути по-късно Иван Тошев взриви  емоциите по трибуните със страхотен гол за 2:1.Ямбол1915  изцяло контролираше мача и не даде и за миг  на гостите ,да си помислят ,че могат да стигнат дори до  частичен успех.Показаното от Ямбол1915 бе демонстрация на безспорния ресурс на състава , а  също и на характера на отбора, който явно може да се вдига и да обръща мача.Трябва  непременно да се отчете и  правилния тактически подход на треньора Мечев,който показва  с работата си ,че умее да налага стил  и  да развива и футболистите ,и отбора си.В следващия кръг Ямбол1915 домакинства в събота  на Созопол. Мачът е от 17.00 часа.