Футболистите на Ямбол1915   показаха ресурс и игрова мощ и  треснаха с 3:1  Загорец в Нова Загора. Ямболският тим като цяло доминираше в мача ,като  показа добри взаимодействия и много желание.Класата решително бе в  полза на Ямбол1915 и домакините от Загорец нямаяха абсолютно никакви шансове.Първото полувреме  приключи при резултат 1:0 за Ямбол1915 с хубав гол на Иван Тошев.След това -през второто полувреме, Алтин Клаики и Петър Принджев доведоха нещата до 3:0.В последната минута домакините вкараха почетно попадение , резултат повече на отпускането на ямболския тим .За отбелязване е тоталната доминация на отбора на треньра Краси Мечев ,а това е обещание за още бъдещи успехи.Факт е ,че отборът има много потенциал и при нормално развитие на отбора ,то тимът на Ямбол1915 ще бъде сред сериозните фактори в първенството на югоизтока.