Баскетболистите на Ямбол гостуваха на Левски в София за контролен мач.В този мач сините победиха с 92:81.Всъщност това не е важно –важно бе Ямбол да поддържа игровия ритъм преди старта в турнира за купата на Страната на 27ми февруари в столицата.Срещу Левски Ямбол изиграва равностойна първа четвъртина,губи втората част с разлика,след това е по-резултатният тим в третата част,за да загуби в крайна сметка с 11 точки разлика.

Павлин Иванов дебютира в Мача на Звездите в родния шампионат

Междувременно играчът на Ямбол Павлин Иванов направи своя дебют в мача на звездите и се отчете с десет точки за престоя си на терена.Другият ямболлия в звездния състав на българската селекция-Павел Маринов бе най-резултатен за Българите в зведния мач като вкара 14 точки.Треньорът на Ямбол-Юлиян Радионов също излезе на терена като част от зведния някога състав на варненския Черно море спечеливл през периода 1997-2000година две титли и три купи на страната.

Ямболлията Павел Маринов бе най-резултатен за селекията на победителите в Мача на Звездите като приключи с 14 точки